OBNIZ-KOSZTY.PL

Sprawdź bezpłatnie jakiego rzędu oszczędności możemy znaleźć dla Twojej firmy.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ ANALIZĘ

Jeśli planujesz założenie instalacji gazowej lub ją posiadasz
to skorzystaj z bezpłatnego porównania ofert różnych dostawców.

Jedynie sprawdzeni dostawcy

Przedstawiamy oferty firm, które już od wielu lat dostarczają energię w Polsce. Dzięki temu mają Państwo pewność odnośnie stałego dopływu gazu, bez przerw w dostawach w trakcie zmiany operatora. Odbywa się niezauważalnie. Jedynie co mogą Państwo zauważyć to znacząco niższe rachunki. W odróżnieniu do konkurencji nie testujemy nowych dostawców na naszych klientach, polegamy na tych z którymi współpracujemy od lat.

Gwarancja stałej ceny

Odpowiednio dobrana oferta na gaz dla firmy, to nie tylko satysfakcjonująca cena, ale również gwarancja niezmienności ceny. Oznacza to, że stawka za zużyty gaz jest stała i nie ulegnie zmianie w czasie trwania umowy. Dzięki temu przy dynamicznie zmieniającym się rynku energetycznym, można być spokojnym o rachunki.

Kompleksowa obsługa i wsparcie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko podczas wybierania ofert, ale również przez cały okres trwania umowy. Nie muszą Państwo godzinami czekać na infolinii, gdy pojawiają się pytania można śmiało zadzwonić do dedykowanego doradcy, który udzieli odpowiedzi i doradzi możliwe rozwiązania.

Wyślij formularz - skontaktujemy się z Tobą

Dowiedz się więcej – 500 085 389