OBNIZ-KOSZTY.PL

Sprawdź bezpłatnie jakiego rzędu oszczędności możemy znaleźć dla Twojej firmy.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ ANALIZĘ

Czy wiesz że, duża grupa przedsiębiorstw z którymi się spotykamy
posiada źle dobraną taryfę energii elektrycznej, co powoduje znaczący wzrost kosztów?

Optymalizacja kosztów energii

B23, C11, C21, stawka zmienna ceny, opłata dystrybucyjna zmienna, energia bierna – te i wiele innych pozycji można znaleźć na fakturze za energię.

Dla osób, które nie zajmują się energią na co dzień, analiza faktury dystrybucyjnej może przyprawić o zawroty głowy. Dlatego warto zaufać osobom, które zajmują się tym od lat, gdyż sama cena energii elektrycznej to nie wszystko, ważne jest również odpowiednie dopasowanie parametrów przyłącza do profilu działalności firmy.

Gwarancja niezmienności ceny

Współpracujemy z największymi zakładami energetycznymi, co pozwala nam przedstawić w wariancie porównawczym kilka ofert dostawców energii.

Dzięki temu łatwiej mogą Państwo dopasować propozycję do swoich oczekiwań.
W czasach stale rosnących cen jesteśmy w stanie zagwarantować niezmienną cenę energii przez cały okres umowy.

Jako przedsiębiorca, zamiast przepłacać za energię, masz pewnie kilkadziesiąt innych pomysłów na co przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.

Dedykowany doradca

Otrzymasz bezpośredni kontakt do naszego doradcy. Nie musisz dzwonić do zakładów energetycznych, oczekując godzinami na infolinii, aż z kim się w końcu połączysz. Możesz zadzwonić do swojego dedykowanego specjalisty, który udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania i pomoże załatwić formalności u operatorów.

Koncesjonowani dostawcy energii w Polsce

Wyślij formularz - skontaktujemy się z Tobą

Dowiedz się więcej – 500 085 389